Koncepti / Projekti

Veidojam arī unikālus rotaļu laukumu risinājumus, kuros sastopas izaicinošas idejas un
individuāli apstākļi, kuriem jāpielāgojas. Grandioza pils vai iekštelpu rotaļu laukums, kas
paredzēts uzstādīšanai lidostās, lai mazie ceļotāji īsinātu gaidīšanas laiku.

Esam gatavi visiem izaicinājumiem!

Ligzda

Ligzda

Paraisten sala Somijā vēlējās ieviest kaut ko unikālu un piemērotu esošajai videi. Plānošanas stadijā darbi tika izstrādāti, atbilstoši klienta vēlmēm krāsu un funkcionalitātes ziņā. Sirreālā rotaļu iekārta ļauj rosināt iztēli un katram pašam saredzēt šo rotaļu iekārtu kā mākslas darbu. Ligzda jeb kā to sauc somi Pes ä, būvēta netālu no Stefana Lindfora izstrādātā Lucius Alienus mākslas darba. Rotaļu elementos stilizēti atainota putna ligzda ar olu čaumalām, gaismas elementiem, kas arī tumšajā diennakts laikā ļauj saredzēt unikālo rotaļu laukumu.

Apskatīt

DaVinci

1483. gadā Leonardo da Vinči izveidoja skici, kurā redzams helikopteram līdzīgs lidaparāts - "gaisa skrūve". Iedvesmojoties no šīs skices tapa koncepts ar spēļu elementiem, kas veicina un attīsta roku kustības un reizē asina prātu un iedvesmo bērnu. Korpuss izgatavots no divu krāsu HPL paneļiem, kas nozīmē, ka tos var pielāgot jebkuram vēlamajam krāsu salikumam.

Apskatīt
DaVinci
Lidmašīna

Lidmašīna

Rotaļu laukums "Lidmašīna" - gatavots speciāli Starptautiskajai lidostai "Rīga". Tas ietver spēļu elementus, kas veicina un attīsta roku kustības un reizē asina bērna prātu. Iekļūšana «Lidmašīnas» korpusā piemērota bērniem ratiņkrēslos. Korpuss izgatavots no divu krāsu HPL paneļiem, kas nozīmē, ka tos var pielāgot jebkuras lidostas krāsām.

Apskatīt

Barona iela

Latvija Rīga

Iespaidīgākais rotaļu laukums Latvijā - vērienīga sporta kompleksa atjaunošana Rīgas centrā, Barona ielā. Piemērots kā maziem, tā lieliem. Rotaļu iekārtu ražotājs - SIA "Jūrmalas Mežaparki" sadarbības partneris Proludic S.A.S.

Apskatīt
Barona iela
Imanta

Imanta

Latvija Rīga

Iespaidīgs un interesants rotaļu parks Rīgā, Imantā. Rotaļu iekārtu ražotājs - SIA "Jūrmalas Mežaparki" sadarbības partneris Proludic S.A.S.

Apskatīt

Craberry

Craberry - tas ir koncepts par neredzētu un pat sirreālu rotaļu laukumu, vizuāls prāmja un krabja apvienojums. Radīts īpaši klientam no Somijas un ieturēts jūras tematikā, lai pieskaņotos piejūras pilsētas raksturam.

Apskatīt
Craberry
D!

D!

Dažreiz viens burts ir viss, kas nepieciešams, lai rotaļu laukumu pārvērstu par kaut ko īpašu. Bet pagaidiet... tas ir arī slidkalniņš! Piemērs tam, kā forma var būt funkcionāla.

Apskatīt

Zīmuļu parks

Latvija Jūrmala

Rotaļu laukums, kurā fantāzija pārtop realitātē. Radoši, krāsaini un oriģināli rotaļu laukumi, kuros arī pieaugušais uz mirkli var atkal sajusties mazs. Uzbūvēts Jūrmalā 2013. gadā.

Apskatīt
Zīmuļu parks
Pils

Pils

Rotaļu laukums, ievērojot klienta vēlmes, veidots kā pils analogs.

Apskatīt

Sazinies ar mums

Lūdzu ievadiet vārdu, uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Lūdzu ievadiet tālruni!
Lūdzu ievadiet ziņu!
Ievadītais kods nav pareizs!
Paldies, Jūsu ziņa ir nosūtīta!