Koncepti / Projekti

Veidojam arī unikālus rotaļu laukumu risinājumus, kuros sastopas izaicinošas idejas un
individuāli apstākļi, kuriem jāpielāgojas. Grandioza pils vai iekštelpu rotaļu laukums, kas
paredzēts uzstādīšanai lidostās, lai mazie ceļotāji īsinātu gaidīšanas laiku.

Esam gatavi visiem izaicinājumiem!

DaVinci

DaVinci

1483. gadā Leonardo da Vinči izveidoja skici, kurā redzams helikopteram līdzīgs lidaparāts - "gaisa skrūve". Iedvesmojoties no šīs skices tapa koncepts ar spēļu elementiem, kas veicina un attīsta roku kustības un reizē asina prātu un iedvesmo bērnu. Korpuss izgatavots no divu krāsu HPL paneļiem, kas nozīmē, ka tos var pielāgot jebkuram vēlamajam krāsu salikumam.

Apskatīt

Lidmašīna

Rotaļu laukums "Lidmašīna" - gatavots speciāli Starptautiskajai lidostai "Rīga". Tas ietver spēļu elementus, kas veicina un attīsta roku kustības un reizē asina bērna prātu. Iekļūšana «Lidmašīnas» korpusā piemērota bērniem ratiņkrēslos. Korpuss izgatavots no divu krāsu HPL paneļiem, kas nozīmē, ka tos var pielāgot jebkuras lidostas krāsām.

Apskatīt
Lidmašīna
Barona iela

Barona iela

Latvija Rīga

Iespaidīgākais rotaļu laukums Latvijā - vērienīga sporta kompleksa atjaunošana Rīgas centrā, Barona ielā. Piemērots kā maziem, tā lieliem. Rotaļu iekārtu ražotājs - SIA "Jūrmalas Mežaparki" sadarbības partneris Proludic S.A.S.

Apskatīt

Imanta

Latvija Rīga

Iespaidīgs un interesants rotaļu parks Rīgā, Imantā. Rotaļu iekārtu ražotājs - SIA "Jūrmalas Mežaparki" sadarbības partneris Proludic S.A.S.

Apskatīt
Imanta
Craberry

Craberry

Craberry - tas ir koncepts par neredzētu un pat sirreālu rotaļu laukumu, vizuāls prāmja un krabja apvienojums. Radīts īpaši klientam no Somijas un ieturēts jūras tematikā, lai pieskaņotos piejūras pilsētas raksturam.

Apskatīt

D!

Dažreiz viens burts ir viss, kas nepieciešams, lai rotaļu laukumu pārvērstu par kaut ko īpašu. Bet pagaidiet... tas ir arī slidkalniņš! Piemērs tam, kā forma var būt funkcionāla.

Apskatīt
D!
Zīmuļu parks

Zīmuļu parks

Latvija Jūrmala

Rotaļu laukums, kurā fantāzija pārtop realitātē. Radoši, krāsaini un oriģināli rotaļu laukumi, kuros arī pieaugušais uz mirkli var atkal sajusties mazs. Uzbūvēts Jūrmalā 2013. gadā.

Apskatīt

Pils

Rotaļu laukums, ievērojot klienta vēlmes, veidots kā pils analogs.

Apskatīt
Pils

Sazinies ar mums

Lūdzu ievadiet vārdu, uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Lūdzu ievadiet tālruni!
Lūdzu ievadiet ziņu!
Ievadītais kods nav pareizs!
Paldies, Jūsu ziņa ir nosūtīta!