Kas mēs esam?
Ja meklējat augstas kvalitātes bērnu rotaļu laukumus, kas izgatavoti no koka, tad esat pareizajā vietā!

Jau kopš 2002. gada SIA Jūrmalas Mežaparki nodarbojas ar bērnu rotaļu laukumu izgatavošanu un uzstādīšanu, ierīkošanu.
Gadu no gada, uzkrājot pieredzi un pilnveidojot savus produktus, esam kļuvuši par lielāko rotaļu laukumu ražotāju Latvijā. Mūsu darinātie rotaļu laukumi priecē bērnus gan lielās pilsētās, gan mazos miestiņos, kā arī privātmājās gan Latvijā , gan aiz tās robežām.

Jūrmalas Mežaparki ir ģimenes uzņēmums, tāpēc tieši ģimenisku vērtību respektēšana ikdienas darbā ļauj mums saskatīt, ka rotaļu laukums nav tikai koks, metāls un plastmasa, kas savstarpēji savienoti ar skrūvēm. Aiz katra rotaļu laukuma projekta mēs redzam bērnus, kuri rotaļāsies, spēlēsies un vecākus, kas tos uzraudzīs.

Komanda

Kvalitāte
Iegādājoties mūsu produkciju, Jūs varat būt droši, ka tā izgatavota, ievērojot augstākos kvalitātes kritērijus, kā arī nekaitē videi, kurā dzīvojam.

SIA „Jūrmalas Mežaparki” ir ieguvuši TÜV SÜD Czech drošības sertifikātu bērnu spēļlaukumu iekārtošanai, kas apliecina, ka JMP rotaļu laukumi atbilst Eiropas Savienības drošības un kvalitātes standartiem EN1176-1 (un saistītajiem standartiem). Šis sertifikāts apstiprina, ka JMP lietotie materiāli ir kvalitātivi un konstrukcijas ir drošas pret vidē esošajām vēja un sniega slodzēm, kā arī liecina atbilstību ugunsdrošības standartiem. Bērni JMP uzstādītajos laukumos var spēlēties droši.

SIA „Jūrmalas Mežaparki” savā darbībā tiecas būt konkurētspējīgs, sociāli atbildīgs kokapstrādes uzņēmums, kas ražo bērnu rotaļu laukumus bērnu pilnvērtīgas attīstības apstākļu uzlabošanai un pilnveidošanai, ievērojot saistošās likumdošanas aktu un citu nozares un vides aizsardzību reglamentējošo aktu prasības, sekojot inovācijām bērnu rotaļu laukumu ražošanā un kokapstrādē, interesējoties par uzņēmuma darbībai raksturīgo vides piesārņojumu un dabas resursu izlietojuma samazināšanas iespējām, nepārtraukti strādājot pie kvalitātes vadības un vides aizsardzības sistēmas efektivitātes uzlabošanas, savas kompetences ietvaros, veicinot darbības sfērai raksturīgo vides aizsardzības pasākumu ieviešanu, ne tikai bērnu spēļu un rotaļu laukumu ražošanas, bet arī uzstādīšanas un lietošanas vietās un laikā. SIA “Jūrmalas Mežaparki” ir ieguvuši Bureau Veritas apstiprinātus sertifikātus, kas apstiprina, ka uzņēmuma darbība atbilst starptautiskajiem drošības un darba kvalitātes standartiem.

Mēs varam – Latvija var!

JMP rotaļu laukumi

Barona ielas būvniecība

Centra sporta kvartāla rotaļu laukums

Inserire il termine di ricerca e premere INVIO!