Mēs esam Jūrmalas Mežaparki

SIA “Jūrmalas Mežaparki” (JMP) ir ģimenes uzņēmums, kas ražo bērnu rotaļu laukumus kopš 2000. gada. Iedvesmojoties no bērniem un mācoties no vecākiem, ražojam iekārtas, kas aizrauj visas paaudzes.

Iegādājoties mūsu produkciju, Jūs varat būt droši, ka tā izgatavota, ievērojot augstākos kvalitātes kritērijus, un ka tā nekaitē videi, kurā dzīvojam. Bērni JMP uzstādītajos rotaļu laukumos var spēlēties droši.

Ražošanas process ir sertificēts „Bureau Veritas” atbilstoši standartam ISO 9001:2015ISO 14001:2015. Ražotās preces un to komponentes ir sertificētas TÜV atbilstoši standartam EN 1176 un EN16630, kas apliecina, ka uzņēmuma darbība atbilst starptautiskajiem drošības un darba kvalitātes standartiem. Šis sertifikāts apstiprina, ka mūsu lietotie materiāli ir kvalitatīvi un konstrukcijas ir drošas pret vidē esošajām vēja un sniega slodzēm, kā arī tas apliecina atbilstību ugunsdrošības standartiem. Uzņēmums ir saņēmis arī AAA kredītreitinga sertifikātu.

 

Kvalitāte un drošība ilgtspējīgā izpildījumā – no rotaļu laukumiem maziem bērniem līdz vingrošanas aprīkojumam profesionāliem sportistiem.

SIA „Jūrmalas Mežaparki” savā darbībā tiecas būt konkurētspējīgs un sociāli atbildīgs uzņēmums, kas ražo rotaļu laukumus bērnu pilnvērtīgas attīstības apstākļu uzlabošanai un pilnveidošanai. Mēs ievērojam saistošo likumdošanas un citu nozares un vides aizsardzību reglamentējošo aktu prasības, sekojam inovācijām bērnu rotaļu laukumu ražošanā un interesējamies par iespējām samazināt dabas resursu izlietojumu un uzņēmuma darbībai raksturīgo vides piesārņojumu. Regulāri strādājam pie kvalitātes vadības un vides aizsardzības sistēmas efektivitātes uzlabošanas, savas kompetences ietvaros veicinot vides aizsardzības pasākumu ieviešanu ne tikai bērnu spēļu un rotaļu laukumu ražošanā, bet arī to uzstādīšanā un lietošanā.

JMP ražotne, kuras platība aizņem 2500 m², atrodas Jūrmalā, Latvijā. SIA ”Jūrmalas Mežaparki” komandā pastāvīgi strādā 35 darbinieki.

Koks

Pats svarīgākais elements mūsu rotaļu laukumos ir kokmateriāls. Ilgstoši meklējot labāko risinājumu, esam apstājušies pie sausa, līmēta priedes koka brusēm, kuras mums piegādā koka māju ražotājs. Nemirstīgi. Ražots Latvijā!

Abrazīvais mitrumizturīgais saplāksnis

No šī materiāla rotaļu laukumos ir izgatavotas visas virsmas, pa kurām bērni staigā. Tas nodrošina neslīdošu pamatni arī lietus laikā, lai nejaušas paklupšanas neapdraudētu bērnu rotaļāšanās prieku. Ražots Latvijā!

Armēta virve

Sešu stiegru armēta virve ar mīkstu pārklājumu – tā ir ērta satvērienam un izturīga pret vandāļiem. Ar laiku virve nosmērēsies, jo uz tās kāps arī ar kājām, bet nekas – atliek tikai izpūst virvi ar augsta spiediena ūdens strūklu, un tā atkal būs kā jauna. Izcelsmes valsts – Zviedrija.

Metāla detaļas

Metāla detaļas, atbilstoši to pielietojumam, visbiežāk tiek izvēlētas karsti cinkotas un pārklātas ar pulverkrāsu. Savukārt, ja paredzēts metāla detaļas pakļautas lielai slodzei un berzei, izmantojam nerūsējošo tēraudu, lai saglabātu detaļu vizuālo izskatu. Ražots Latvijā!

Plastmasas uzliktņi un brusu jumtiņi

Ar „JMP” marķētas skrūvju uzlikas un citas plastmasas detaļas ir mūsu firmas zīme. Rotaļu laukumos tās tiek lietotas drošības apsvērumu dēļ – noslēpjot skrūvju savienojumus, uz kuriem bērni varētu savainoties. Ražots Latvijā!

Augsta blīvuma polietilēns

Augsta blīvuma polietilēns (HDPE) no 100% pārstrādātiem materiāliem. Šis materiāls ir noturīgs visdažādākajos laika apstākļos, no tā ir viegli nomazgājamas vandāļu atstātās zīmes un tas ir ilgmūžīgs. Izcelsmes valsts – Spānija.

Augstspiediena lamināts

Trīsslāņu augstspiediena lamināts (HPL) . Izcelsmes valsts – Vācija

Aleksandrs Čuda

valdes priekšsēdētājs

aleksandrs.cuda@jmp.lv

Mārtiņš Čuda

pārdošanas un mārketinga vadītājs

martins.cuda@jmp.lv

Ausma Leimane

grāmatvede

ausma.leimane@jmp.lv

 

Solvita Ramanovska

biroja vadītāja – lietvede

+371 67732317

solvita.ramanovska@jmp.lv

Anna Kalvāne

atbild par pārdošanu un projektiem

anna.kalvane@jmp.lv

Endijs Melnis

atbild par pārdošanu un projektiem

endijs.melnis@jmp.lv

Līga Jurjāne-Stabulniece

atbild par eksportu

liga.jurjane_stabulniece@jmp.lv

Merle Aruoja

atbild par eksportu

merle.aruoja@jmp.lv

Alvis Langušs

ražošanas vadītājs

alvis.languss@jmp.lv

Liene Pavlova

atbild par atbilstību standartiem un rotaļlaukumu izstrādi

liene.pavlova@jmp.lv

Agnese Voitāne

konstruktors

agnese.voitane@jmp.lv

Zigurds Krūmiņš

atbild par ražošanu

zigurds.krumins@jmp.lv

Latvija var! 13.10.2014 SIA „Jūrmalas Mežaparki” raidījums

Nekvalitatīvi ražot ir dārgi. Turklāt bērniem ir jādod vislabākais. Ar šādu atziņu strādā Latvijā lielākais bērnu rotaļu laukumu ražotājs – SIA „Jūrmalas Mežaparki”. Uzņēmumu vada Aleksandrs Čuda un viņa dēli – Mārtiņš un Andris. Kaut arī pasaulē spēļu laukumiem ir vairāk nekā 150 gadus sena vēsture, bet Latvijā šī nozare ir salīdzinoši jauna, SIA „Jūrmalas Mežaparki” tomēr var lepoties ar mūsdienīgiem, kvalitatīviem un drošiem bērnu laukumiem. Viņu darbs atrodams kā daudzdzīvokļu namu pagalmos, tā arī privātmāju un bērnudārzu teritorijās. Turklāt ne tikai Latvijā, bet pat aiz mūsu valsts robežas!

Kā top JMP rotaļu laukumi

Barona ielas būvniecība

Centra sporta kvartāla rotaļu laukums

Sazinies ar mums

Lūdzu ievadiet vārdu, uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Lūdzu ievadiet tālruni!
Lūdzu ievadiet ziņu!
Ievadītais kods nav pareizs!
Paldies, Jūsu ziņa ir nosūtīta!