Pakalpojumi

Garantija

SIA „Jūrmalas Mežaparki” sniedz 2 gadu garantiju attiecībā uz visiem iekārtu defektiem, kuri ir saistīti ar ražošanas vai materiālu defektiem. Mūsu kā ražotāja atbildība šīs garantijas ietvaros ir bojātās preces bezmaksas nomaiņa pēc ražotāja ieskatiem. Vienlaikus noteiktiem ražošanas un materiālu defektiem SIA „Jūrmalas Mežaparki” sniedz papildus garantiju.

Apskatīt

Plānošana un projektēšana

Pirms izvēlēties sev rotaļu laukumu rekomendējam vērsties pie mums, norādot savas vēlmes, vietu, kur laukums atradīsies, un vietas izmērus. Mūsu dizaineri un projektu vadītāji piedāvās labākos un optimālākos variantus iekārtu izvēlē, lai Jūsu rotaļu laukums būtu maksimāli funkcionāls un iekļautos definētajā budžetā. Saviem klientiem bez maksas izstrādājam laukumu 3D vizualizācijas, lai Jūs vēl pirms uzstādīšanas redzētu, kā rotaļu laukums izskatīsies dabā, un varētu ieviest savas korekcijas, ja vēlēsieties.

Montāža un piegāde

SIA ”Jūrmalas Mežaparki” piedāvā arī rotaļu iekārtu piegādi un uzstādīšanu. Mūsu pieredzējušās montāžas brigādes darbus veiks ātri un kvalitatīvi. Uzņēmuma rīcībā ir visa nepieciešamā tehnika, lai ne tikai uzstādītu rotaļu laukumu, bet arī sakoptu un uzlabotu pieguļošo teritoriju – demontētu vecās rotaļu iekārtas, izveidotu gumijas segumu, uzklātu bruģi un iesētu zālienu.

Ja vēlaties, savu rotaļu laukumu varat saņemt bez montāžas pakalpojumiem, iepakotu uz paletes. Visām iekārtām pievienotas detalizētas montāžas instrukcijas, kas ļaus Jums vai Jūsu darbiniekiem samontēt iekārtu pašu spēkiem.

Gumijas segums

Rotaļu laukuma segumam jāatbilst drošības standartam EN1177. Ir dažādi risinājumi, bet mēs rekomendējam gumijas segumu, kas kalpos ilgāk nekā smilts vai mulča, prasīs mazāku kopšanu un būs vizuāli pievilcīgāks. Ik gadu SIA ”Jūrmalas Mežaparki” sadarbībā ar saviem partneriem rotaļu laukumos uzstāda vairāk kā 4000 m2 gumijas flīžu un “lejamās” gumijas segumu.

Apskatīt

Izplatīšana Latvijā

Kopš 2015. gada sākuma esam Francijas rotaļu laukumu ražotāja Proludic S.A. oficiālie izplatītāji Latvijā un Lietuvā. Roku rokā tagad varam saviem klientiem piedāvāt daudzveidīgākus un interesantākus rotaļu laukumus par konkurētspējīgu cenu, komplektējot Latvijā un Francijā ražotus produktus.

Apskatīt

Sazinies ar mums

Lūdzu ievadiet vārdu, uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Lūdzu ievadiet tālruni!
Lūdzu ievadiet ziņu!
Ievadītais kods nav pareizs!
Paldies, Jūsu ziņa ir nosūtīta!