SIA “Jūrmalas Mežaparki”

Materiāli

Koks

Svarīgākais elements mūsu rotaļu laukumos ir koks. Pēc ilgiem labākā risinājuma meklējumiem esam izvēlējušies sausas, līmētas priedes sijas, ko mums piegādā koka māju ražotājs. Nemirstīgs. Ražots Latvijā!

Abrazīvs ūdensnecaurlaidīgs saplāksnis

Šo materiālu izmanto visām virsmām, kas paredzētas staigāšanai, lai novērstu slīdēšanu lietus laikā un neapdraudētu bērnus rotaļu laikā. Ražots Latvijā!

Pastiprināta virve

Sešu stieņu pastiprināta virve ar mīkstu pārklājumu, kas nodrošina vieglu satvērienu un aizsardzību pret vandāļiem. Laika gaitā tas kļūs netīrs, jo uz tā tiks staigāts, taču par to nav jāuztraucas – pārbrauciet pa to ar augstspiediena ūdens šļūteni, un tas būs kā jauns. Izcelsmes valsts – Zviedrija.

Metāla detaļas

Atkarībā no paredzētā lietojuma lielākoties tiek izmantotas cinkotas un pulverkrāsotas detaļas, bet, ja tās ir pakļautas lielām slodzēm un berzei, lai saglabātu to vizuālo izskatu, detaļas tiek ražotas no nerūsējošā tērauda. Ražots Latvijā!

Plastmasas uzlikas un siju virsma

Skrūvju uzlikas un citas plastmasas detaļas ar mūsu marķējumu ir mūsu preču zīme. Tās tiek izmantotas drošības apsvērumu dēļ – slēpjot skrūvju savienojumus, kas var apdraudēt bērnus. Ražots Latvijā!

Polietilēns

Augsta blīvuma polietilēna forma – 100% pārstrādāti materiāli. Šis materiāls ir izturīgs pret laikapstākļu ietekmi, no tā ir viegli noņemt vandālisma zīmes, un tas ir izturīgs. Izcelsmes valsts – Spānija.

HPL

Augstspiediena lamināts. Izcelsmes valsts – Vācija.