Koncepti / projekti


Mēs radām arī unikālus rotaļu laukumu risinājumus, kur izaicinošas idejas sastopas ar individuāliem apstākļiem, kas prasa pielāgošanu. Lieliska pils vai iekštelpu rotaļu laukums uzstādīšanai lidostās, lai izklaidētu mazos ceļotājus gaidīšanas laikā. Mēs esam gatavi izaicinājumam!

Proludic

7000 kvadrātmetru rotaļu laukums ir lielākais Rīgā un tas piemērots gan pirmsskolas vecuma bērniem, gan lielākiem bērniem. Rotaļu laukuma vizuālajā noformējumā par pamatu ir izmantota Rīgas pilsētas simboli un vēsture. Izmantojot zilas krāsas bruģakmeni un gumijas segumu laukumu vizuāli pārdala Daugava, kurā ir gan sala ar vertikālu rāpšanās elementu – piramīdu, gan pietauvots kuģis. Daugavas vienā krastā ir stilizēta vecpilsēta ar Vecrīgai raksturīgajiem elementiem – Rīgas Doma baznīcas pulksteņa kopija, Vecpilsētas melnais kaķis, torņi un tilti ar pilsētas heraldiskā zīmēm. Šajā rotaļu laukuma daļā sākumskolas un pirmsskolas bērniem ir iespēja gan izskrieties, izvingroties, gan spēlēt dažādas lomu spēles, speciāli tam paredzētos rotaļu elementos. Kā jebkura vecpilsēta arī šī glabās savus noslēpumus, ko mazie pasaules izzinātāji varēs atklāt, meklējot pēc īpašām norādēm.
Vizuālās upes abus krastus savienos arī īpaša “telefona līnija”, ar kuras starpniecību bērni var sazināties viens ar otru esot katram savā upes krastā. Papildus tam visam rotaļu laukumā ir izvietoti soliņi vecākiem un Daugavas tecējumu noslēgs bruģī iestrādāta strūklaka, kurā veldzēties karstajās vasaras dienās.

Nest

Somijas pilsētā Parainen bija vēlme ieviest kaut ko unikālu un piemērotu esošajai videi. Plānošanas posmā darbi tika izstrādāti atbilstoši klienta vēlmēm attiecībā uz krāsu un funkcionalitāti. Sirreālais rotaļu laukuma aprīkojums ļauj rosināt iztēli, un katrs cilvēks var uztvert šo rotaļu laukumu kā mākslas darbu. Ligzda jeb, kā to dēvē somi, "Pes ä" ir uzbūvēta netālu no Stefana Lindforsa radītā mākslas darba "Lucius Alienus". Rotaļu elementi ir stilizēti tā, lai attēlotu putna ligzdu ar olu formas sēdekļiem, gaismas elementiem, kas ļauj unikālo rotaļu laukumu saskatīt arī diennakts tumšajā laikā.

DaVinci

1483. gadā Leonardo da Vinči uzzīmēja helikopteram līdzīga lidaparāta - "gaisa skrūves" - skici. Tas mūs iedvesmoja radīt šo konceptu ar spēles elementiem, kas attīsta roku motoriku un vienlaikus asina prātu un iedvesmo bērnus. Korpuss ir izgatavots no HPL paneļiem divās krāsās, kas nozīmē, ka to var saskaņot ar jebkuras nepieciešamās lidostas krāsām.

Lidmašīna

Šajā rotaļu laukumā, kas ir īpaši veidots starptautiskajai lidostai "Rīga", ir iekļauti elementi, kas stimulē un attīsta roku motoriku un asina bērnu prātu. Ieeja "lidmašīnas" rāmī ir piemērota bērniem ratiņkrēslos. Rāmis ir izgatavots no divkrāsu HPL paneļiem, kas nozīmē, ka tie var atbilst jebkurām nepieciešamajām lidostas krāsām.

Sporta laukums Rīgas centrā

Iespaidīgākais rotaļu laukums Latvijā. Vērienīga sporta kompleksa renovācija Rīgas centrā, Barona ielā. Piemērots gan maziem, gan lieliem. Rotaļlietu iekārtu ražotājs - mūsu sadarbības partneris Proludic S.A.S.

Iespaidīgs rotaļu laukums Rīgā

Iespaidīgs un interesants rotaļu laukums Rīgā, Imantā. Rotaļlietu iekārtu ražotājs - mūsu sadarbības partneris Proludic S.A.S.

Crabbery

Crabbery ir unikāla un pat sirreāla rotaļu laukuma koncepcija, kas vizuāli apvieno krabjus un prāmi. Tas ir izgatavots speciāli klientam no Somijas un atbilst jūras stilam, lai saskanētu ar piejūras pilsētas dabu.

D!

Dažkārt pietiek ar vienu burtu, lai rotaļu laukumu pārvērstu par kaut ko īpašu. Bet pagaidiet... tas ir slaids - piemērs, kā forma var būt funkcionāla.

Zīmuļu parks

Rotaļu laukums, kur fantāzija pārvēršas realitātē. Radošs, krāsains un oriģināls rotaļu laukums, kur pat pieaugušie var uz brīdi atkal justies mazi. Uzbūvēts Jūrmalā (Latvija) 2013. gadā.
Kopējā kompleksa platība ir 1800 m²
Zīmulīšu augstums - 7 m

Pils

Rotaļu laukums ir veidots tā, lai atgādinātu īstu pili. Izgatavots atbilstoši klienta vēlmēm.
Apdares paneļi ar integrētiem augstspiediena lamināta (HPL) atskaņošanas elementiem. Rotaļu laukuma kompleksā ietilpst šādi elementi - nerūsējošā tērauda slidkalniņi, kāpšanas sienas, kabīnes ar galdiem un soliem, ugunsdzēsēju barjeras, slēgtie cauruļu slidkalniņi un citi.

Kopējā kompleksa platība - 19,61 m x 20,26 m
"Akmens sienas" augstums - 3,07 m
Torņu augstums - 6,79 m