SIA”Jūrmalas Mežaparki” pārstāv Francijas rotaļu iekārtu ražotāju Proludic S.A. Latvijā jau kopš 2014 gada.

Vairāk kā 30 gadus Proludic ir koncentrējies uz to, lai rotaļu laukumiem piešķirtu dziļāku jēgas izjūtu un sniegtu bērniem plašas attīstības iespējas, ne tikai jautrību un prieku. Kopā mēs radām rotaļu laukumus ar novatorisku, iekļaujošu, oriģinālu un uz tematiku balstītu produktu klāstu, kas ir izstrādāti, lai apmierinātu visu bērnu vajadzības.

Mēs veidojam vietas, kuras cilvēki vēlas apmeklēt vēl un vēl, kā arī atpūtas zonas, kas cilvēkus piesaista, jo tās rada jautrību un labsajūtu. Kopumā piedāvājam visaptverošu un daudzveidīgu produktu klāstu ar vairāk kā 1200 rotaļu iekārtām, kas ir paredzētas sākot ar vismazākajiem, beidzot ar pusaudžiem, neaizmirstot par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Kvalitāte

Proludic projektē un ražo rotaļu un sporta laukumus, kas piedāvā visaugstākās kvalitātes apdari un drošības standartus. Kvalitāte ir visu mūsu biznesa darbību pamattēma.

Atbilstība

Visus mūsu produktus pārbauda un testē neatkarīga laboratorija TÜV, kas izsniedz atbilstības sertifikātu Eiropas standartiem (EN 1176).

Godalgots dizains

Proludic uzņēmuma inovācija un apņemšanās ir novērtēta ar neskaitāmām balvām: par iedvesmojošu dizainu, estētiku un produktu funkcionālo aspektu un spēļu laukumu izkārtojumu.

Diablo

Krāšņi, izturīgi un funkcionāli rotaļu kompleksi, kas izdaiļos jebkuru pagalmu.
Platformu augstums no 60 līdz 177 cm. Izmantoti tikai augstvērtīgi un kvalitatīvi materiāli

Diablo Baby

Kanope

Dabas krāsu un formu rotaļu kompleksi, kas sevī ietver ne tikai funkcionālus bet arī unikālus dizainiskus risinājumus. Iekārtas variē no no atbilstošām pašiem mazākajiem bērniem,

līdz pat 9m augstiem torņiem

Origin

Robinia koksnes rotaļu iekārtas, kas katra savā ziņā būs unikāla, jo izgatavota no vienas no pasaulē cietākās koksnes šķirnes.

Biibox

Rotaļu iekārtas bērniem vecumā no 2 līdz 12 gadiem. Stabila tērauda konstrukcija ar daudzveidīgām rotaļu funkcijām.

Vivarea

Iedvesmojoties no atklātajām Vidusjūras reģiona terasēm, Vivarea līnija piedāvā gaišus, acij tīkamus rotaļu laukumus ar plašiem balkoniem, mājiņām bez jumtiem un nebeidzamām rotaļu iespējām.

Sporta komplekss Kr. Barona ielā, Rīgā

Sadarbībā ar Proludic, SIA “Jūrmalas mežaparki” ir uzstādījuši unikālākos un lielākos rotaļu laukumus Latvijā.

Barona sporta centra kvartālā no putna lidojuma ir redzams, ka tā ir miniatūra Rīgas pilsēta, kur vienā pusē ir Vecrīga, savukārt otrā – Zaļā pārdaugava. Pa vidu tās šķir Daugava ar kuģi.

Rotaļu parks Imantā, Rīgā

Savukārt Rīgas Imantas vidusskolā ir uzstādīts rotaļu laukums Rīgas lidostas tematikā, ar lidmašīnu un dispičeru torni.

Tukums, Lielās ielas parks

Jaunmārupe

KAUGURU PARKS, JŪRMALĀ

SKOLAS IELA, JŪRMALA

ĶEMERU PARKS, JŪRMALA