Rotaļu laukumi

Mūsdienās bērnu laukumus var ierīkot gandrīz visur, piemēram, pilsētu parkos, privātmāju pagalmos, kā arī bērnudārzu teritorijās. Bērnu laukumi ir svarīga sabiedriskās telpas sastāvdaļa. Tie ir vieta, kur bērni ne tikai pavada laiku svaigā gaisā, bet arī attīsta dažādas prasmes un iegūst jaunus draugus. Lai veicinātu bērnu interesi pavadīt laiku bērnu laukumā un veikt dažādas fiziskās aktivitātes, ir svarīgi, lai tajos ir iekļauti vairāki interesi raisoši elementi, piemēram, šūpoles, slidkalniņi, karuseļi, bērnu mājiņas, kāpšanas sienas, kā arī dažādi šķēršļu elementi. Mūsu piedāvājumā atradīsiet 4 bērnu laukumu sērijas – FIVE, Five Lite, Classic un Classic OW, kas piemērotas visa vecuma bērniem.

Bērnu laukums, kas iekļaujas apkārtējā vidē.

Pieci funkcionālie rotaļu kompleksi ir radīti tā, lai pēc dizaina dabīgi iekļautos apkārtējā vidē – parkos, daudzdzīvokļu māju pagalmos vai atpūtas vietās ūdens tuvumā. Atbilstoši apkārtējās vides dizaina prasībām tie pieejami dažādās krāsu kombinācijās. Ja nepieciešams nedaudz vienkāršāks un cenas ziņā draudzīgāks risinājums, piedāvājam arī Five Lite versiju.Gan FIVE, gan Five Lite kompleksi izgatavoti no 8×8 cm brusām, kas piesūcinātas ar videi nekaitīgu koksnes aizsarglīdzekli.

Klasiskie bērnu rotaļu laukumi

Bērnu rotaļu laukumu sērija Classic ir piemērota tieši Jums, ja lūkojaties pēc klasiskāka bērnu rotaļu laukuma. Šobrīd Latvijā realizēti jau vairāk nekā 1000 projekti ar bērnu rotaļu laukumiem no sērijas Klasika. Šī sērija piedāvā plašu dažādību – ir iespēja izvēlēties no vairāk kā 60 rotaļu kompleksiem. Tos iespējams papildināt ar tādiem elementiem kā šūpoles, Smilšu kastes, slidkalniņi vai  karuseļi.