JMP Civic

SIA “ Jūrmalas Mežaparki” ir nodibinājis sociālo uzņēmumu SIA “ JMP Civic” ar mērķi, pirmkārt, paaugstināt sociālās atstumtības riskam pakļautu personu konkurētspēju un iesaisti darba tirgū, jo paši esam saskārušies ar to, ka nereti darbā piesakās pirms-pensijas un pensijas vecuma cilvēki. Otrkārt, saistībā ar Covid pandēmiju, veicināt higiēnisku apstākļu nodrošināšanu maksimāli plašā sabiedrības lokā, popularizējot, padarot iespējami ērtu un pieejamu roku dezinfekcijas līdzekļu lietošanu, tādējādi mazinot vīrusu slimības izplatību.
Šo mērķu īstenošanai ir izstrādāts Biznesa projekts un tiks realizēts ar Eiropas Sociālā fonda finansējumu, Eiropas Sociālā fonda projekta identifikācijas Nr.9.1.1.3/15/001 “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”, Granta līgums Nr. 154488/SU0000221, kas noslēgts 2021.gada 17.novembrī.

Eiropas Sociālā fonda projekts

“Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”

Projekta mērķis ir:

noteikt un pārbaudīt optimālus risinājumus sociālo uzņēmumu izveidei un attīstībai, tai skaitā darba integrācijas sociālo uzņēmumu atbalstam, lai palielinātu nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti un personām ar garīga rakstura traucējumiem.

 

 

 

 

Sazinies ar mums

Lūdzu ievadiet vārdu, uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Lūdzu ievadiet tālruni!
Lūdzu ievadiet ziņu!
Ievadītais kods nav pareizs!
Paldies, Jūsu ziņa ir nosūtīta!